08 maja 2023

KONCERT 13 maja w Markach

Zapraszamy serdecznie na koncert zespołu Małe TGD, jednego z najpopularniejszych zespołów dziecięcych w Polsce. Koncert odbędzie się 13 maja (sobota) o godzinie 15:00, w Markach, przy ulicy Kasztanowej 21. Będzie to niesamowita impreza, idealna do zabrania ze sobą przyjaciół, rodzeństwa, czy też całej rodziny!
 
Zespół Małe TGD tworzy muzykę pełną wartości takich jak wytrwałość, poświęcenie dla innych, czy działanie zespołowe, dlatego nie tylko zapewni doskonałą rozrywkę dla dzieci, ale też przyczyni się do utrwalenia tych postaw wśród uczestników. Ponadto, zespół aktywnie działa bez względu na podziały religijne, co szczególnie dobrze wpisuje się w tematykę wydarzenia.
 
W tym roku skupiamy się na upamiętnieniu Matyldy Getter, która za życia ratowała z Siostrami Franciszkankami Rodziny Maryi dzieci podczas wojny. Dla Matyldy Getter każde dziecko było ważne, dlatego w naszej imprezie nie mogło zabraknąć animacji dla najmłodszych uczestników. 
 
Nasz event będzie miał również wiele dodatkowych atrakcji, takich jak Food Track, strefa gastronomiczna z domowymi ciastami i grillem, stanowiska edukacyjne oraz animacje dla dzieci.
 
Serdecznie zapraszamy na ten wyjątkowy koncert - WSTĘP WOLNY!
Do zobaczenia w Markach!
 
 
Dofinansowanie z Fundacji Agencji Rozwoju Przemysłu oraz Fundacji KGHM Polska Miedź

Social media

Adres Fundacji

Ulica Kasztanowa 21

05-270 Marki

telefon: +48 22 78 11 030